avatar

CD PROJEKT RED is hiring a
Senior Income Tax Specialist (CIT)

👈 Back to all jobs

Read by 15 job seekers.

Warszawa, Studio Operations

Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego podatkowego dream team. Jeśli posiadasz doświadczenie w podatkach dochodowych i chcesz rozwijać się w dynamicznym i pełnym wyzwań środowisku, to może szukamy właśnie Ciebie?

Chcielibyśmy Ci powierzyć nadzór nad prawidłowym stosowaniem przepisów prawa podatkowego w zakresie podatków bezpośrednich w spółkach Grupy Kapitałowej CD PROJEKT, a w szczególności:

Twoje zadania i obowiązki:

  • Udział w przygotowywaniu opinii i rekomendacji dotyczących interpretacji przepisów prawa w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych.
  • Przygotowywanie projektów pism w ramach korespondencji z organami podatkowymi.
  • Analiza treści zawieranych przez spółki w Grupie umów, porozumień, aneksów oraz innych dokumentów korporacyjnych pod kątem eliminacji ryzyk podatkowych a także identyfikacji obowiązków podatkowych w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych.
  • Analiza oraz weryfikacja dokumentacji księgowej pod względem rozliczeń podatkowych.
  • Udział w pracach zespołów projektowych celem zapewnienia efektywności i prawidłowości kalkulacji podatków.
  • Prowadzenie projektów w ramach prac zespołu podatkowego i w relacji z innymi zespołami.

Estimated Salary range:

Our salary intelligence, powered by our AI algorithms, has calculated an estimated range for this position between $60,000 - $80,000 . Please note that the actual salary for this position may vary, as it is dependent on various factors including but not limited to experience, location, and market dynamics.